do kasy suma: 0,00 zł
 
Producenci

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Deski podłogowe lite lakierowane

Naturalne drewno charakteryzuje się wyjątkowym urokiem, który szybko przenosi się na resztę pomieszczenia. Drewniane dodatki to inwestycja w wyrafinowany styl, który wprowadza unikalną atmosferę oraz daje wyraźnie odczuć, jakie są preferencje właściciela. Imitacje drewna do pewnego czasu były standardowym zamiennikiem przy wykańczaniu różnego typu powierzchni. Jednak imitacja to w dalszym ciągu imitacja – różnice da się szybko zauważyć, co szybko przekłada się na spadek zakładanego efektu wykończeniowego.

Podłoga jest powierzchnią, na której stosowanie drewnianych wykończeń jest dziś najpowszechniejsze. Konsumenci są sobie w stanie pozwolić na więcej, w efekcie znacznie więcej też wymagają zarówno pod kątem jakości, jak i stylowej prezencji swojej podłogi.

Podłoga - inwestycja na lata

To jak będzie prezentowała się podłoga w domu lub mieszkaniu ma wpływ na fakt prezentacji oraz odbioru całego wnętrza w oczach domowników, jak i gości. Wywołanie negatywnego kontrastu nie jest trudne – szczególnie w sytuacjach, gdy w trakcie prac remontowych zmieniamy koncepcję wystroju. Deski lite lakierowane to jedna z bardziej popularnych możliwości, która pozwala stylowo dopełnić przestrzeń oraz zyskać pewność, że podłoga stanowi solidną i estetyczną podstawę do dalszych prac (i aranżacji).
Musi się prezentować, ale również dawać pewność, że ta prezencja sprosta próbie czasu. Podłogi nie remontuje się przecież często. Cała reszta sprzętów oraz dodatków w pomieszczeniu przychodzi i odchodzi z czasem, jednak podłoga trwa – i trwać musi. Inwestycja w jakościowe, drewniane rozwiązania pozwala cieszyć się pięknym wyglądem powierzchni, łatwiejszym jej dopasowaniem do nowych mebli i drobnych przedmiotów, jak i skreśleniem z przyszłych list konieczności częstego odnawiania podłogi. Lakierowane deski podłogowe to szeroka kategoria produktów, wykonanych z różnego rodzaju drewna, w wielu wymiarach, które szybko pozwolą urzeczywistnić nawet bardzo wymyślne wizje wykończeniowe.

Łatwość złożenia, oszczędność czasu

Deski lite dzięki wyprofilowanym wypustkom bardzo łatwo oraz szybko się składa. Po ułożeniu desek na posadzce między poszczególnymi elementami nie ma przerw – wszystko idealnie do siebie pasuje, a końcowego efektu nie trzeba dopracowywać. Lakierowane deski nie wymagają już cyklinowania, także kwestie remontu posadzki można skutecznie ograniczyć w czasie do minimum i skupić się na realizacji innych, remontowych priorytetów. Jest to istotne biorąc pod uwagę fakt, że większość osób przeprowadza gruntowny remont samodzielnie.

Ułożenie drewnianych desek nie będzie więc przeciągało się w czasie. W sklepie JULOMAX oferujemy bogaty wybór lakierowanych desek w popularnych odcieniach oraz bardzo oryginalnych usłojeniach. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi wymiarami desek i wyboru tych najodpowiedniejszych pod kątem przestrzeni, w jakiej mają się znaleźć.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl