do kasy suma: 0,00 zł
 
Producenci

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Deski podłogowe lite olejowane

Drewniana podłoga nie jest dziś rozwiązaniem, które znajduje się poza zasięgiem większości konsumentów. Wysokiej jakości panel podłogowy oraz deski cieszą się rosnącym zainteresowaniem, z racji swojej umiejętności stylowego dopełnienia wykończenia domu lub mieszkania. Drewniane powierzchnie skutecznie opierają się próbie czasu nie tracąc na swojej prezencji. Dzięki temu, ten pozytywny efekt ma wpływ na całe pomieszczenie, w którym znajdują się deski podłogowe.

Przed rozpoczęciem prac remontowych warto zorientować się dokładnie, jakie ciekawe oraz stylowe, drewniane dopełnienia podłóg wpiszą się najlepiej w unikalność naszej remontowej wizji. Warto również wziąć pod uwagę wspomnianą deskę podłogową, ponieważ to właśnie podłoga stanowi podstawę do dalszej aranżacji wnętrza, a ponadto, musi być naprawdę trwała oraz efektownie się prezentująca.

 

Olejowane, lite deski podłogowe - zalety

Dopełnienie podłogi za pomocą desek jest coraz częściej wybieranym rozwiązaniem i to nie tylko w przypadku domów jednorodzinnych. Lite deski olejowane oznaczają mniej problemów z użytkowaniem oraz konserwacją podłogi w przyszłości.

Każda deska posiada specjalne wypustki, które ściśle łączą się z kolejną. W efekcie na ułożonej powierzchni nie ma przerw. Same deski podłogowe charakteryzują się bardzo dobrą izolacją termiczną, wytrzymałością oraz stylem, który jest w stanie wpasować się idealnie do różnorodnych aranżacji. Deski wykonane z naturalnego drewna oraz niepowtarzalna struktura mają zawsze lepszą prezencję niż zamienniki jedynie imitujące drewno. W pracach remontowych chodzi bowiem nie tylko o zwiększenie poziomu swojego codziennego komfortu, ale również o pozytywną prezencję danego wnętrza, co ma duże znaczenie np. w przypadku przestrzeni biurowych. To w jaki sposób prezentuje się przestrzeń domu, mieszkania, biura, często ma wpływ na wizerunek domowników w oczach gości oraz właściciela firmy w przypadku potencjalnych kontrahentów.

W osobistej przestrzeni naszego domu każdy szczegół ma znaczenie, a zachowanie spójności pomiędzy wszystkimi elementami jest efektem dokładnego rozplanowania prac i doboru odpowiednich rozwiązań. Do domów zapraszamy bowiem znajomych, rodzinę lub przyjaciół, których opinia o właścicielu będzie się zmieniać razem z widocznymi zmianami w przestrzeni.

Każdy element jest ważny!

Właśnie dlatego kwestia wyglądu podłogi nie jest sprawą marginalną. Bagatelizowanie tego priorytetu niesie ze sobą widoczne skutki, których negatywny wpływ da się szybko odczuć – zarówno estetycznie, jak i finansowo. Deski lite olejowane dają świadomość, że nasza podłoga została zaaranżowana z materiałów najwyższej jakości, doskonale sprawdzających się podczas wymagającego, codziennego użytkowania. Remontów nie przeprowadza się więc często, a gruntowne prace, które wymagają odświeżenia podłogi są rzadkie.

Jeśli na samym początku zainwestujemy w jakość, to w późniejszym czasie użytkowanie takiej podłogi będzie naprawdę przyjemne i komfortowe. Olejowane deski podłogowe są jedną z propozycji stylowego dopełnienia swoje codziennej przestrzeni oraz uniknięcia większych, remontowych kosztów w przyszłości. Są one inwestycją, która będzie się zwracała z każdym postawionym w domu lub mieszkaniu krokiem, a ich wytrzymałość zaskoczy każdego użytkownika.

W sklepie JULOMAX oferujemy bogaty wybór desek olejowanych w różnych rozmiarach oraz odcieniach, pasujących do Państwa wnętrz o wielu charakterach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl