do kasy suma: 0,00 zł
 
Producenci

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Deski podłogowe lite surowe

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele opcji wykończenia podłogi. Te, które bazują na wykorzystaniu naturalnych materiałów, cieszą się największym zainteresowaniem. Drewno zawsze nadaje pomieszczeniu wyjątkowej atmosfery oraz jest w stanie dopasować się praktycznie do każdego stylu wykończeniowego. Imitacje drewnianych powierzchni zawsze dadzą się poznać – i to niekoniecznie z bliska. Drewniane wykończenia to jakość, która trwa, a całościowa prezencja domu lub mieszkania tylko na nich zyskuje.

Podłoga podstawą

To jak wygląda podłoga przenosi się na efekt, jaki stwarzają meble oraz przedmioty, które na niej stoją. W aranżacji domowych lub mieszkaniowych sprzętów każdy szczegół ma znaczenie, a kiedy podstawa jest źle dobrana, pojawia się negatywny kontrast. Kwestii wykończenia podłogi często poświęca się zbyt mało czasu, tłumacząc sobie odwlekanie decyzji dużym nawarstwieniem innych remontowych priorytetów. Kompleksowe prace wymagają skupienia się na podstawie, a następnie planowanie aranżacji w celu realizacji założonego efektu. Drewniana podłoga, którą będą stanowić deski podłogowe lite surowe, to produkt wysokiej jakości, który uczyni wnętrze stylowym. Produkt ten odznacza się dużą wytrzymałością na uszkodzenia, zarysowania oraz ogólną codzienną eksploatację. Nie tracą one przy tym na swojej prezencji, zachowując swoje wyjątkowe walory estetyczne na długie lata. Surowe wykończenie dodaje zauważalnego, wizualnego pazura, który doskonale dopełnia przestrzeń stylizowaną w konwencji industrialnej lub minimalistycznej. Te dwa style wykończeniowe w ostatnich latach zyskują na popularności. Naturalne drewno jest w nich jednym z głównych elementów. Deski podłogowe lite surowe to szeroka kategoria produktów, spośród których osoby stawiające na jakość oraz wyjątkowy styl znajdą opcję urzeczywistniającą ich unikalne wizje.

Jakość na lata

Podłoga rzadko jest remontowana. Ten „element” domu lub mieszkania musi znieść najwięcej i jak najdłużej. Zainwestowanie na samym początku w wysokiej jakości drewniane rozwiązania pozwoli w przyszłości obejść się bez dodatkowych kosztów. Deski podłogowe lite surowe są jedną z dostępnych opcji, którym warto przyjrzeć się bliżej, szukając rozwiązania, które zniesie próbę czasu. Drewniana podłoga to standard, jednak nie oznacza to, że wizualnie jest ona banalna lub nudna. Dobrze dopasowane do nawierzchni deski z wysokiej jakości drewna będą współgrały z otaczającymi sprzętami, tworząc efekt, który zapewni komfort użytkowania, a także podziw u odwiedzających. Skreślanie z listy remontowych priorytetów kwestii gruntownego i jakościowego wykończenia podłogi jest decyzją, na której negatywne konsekwencje nie będzie trzeba długo czekać. Stworzenie solidnej podstawy daje pewny grunt pod nogami do tworzenia domu lub mieszkania swoich marzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl