do kasy suma: 0,00 zł

DARMOWA DOSTAWA dla zamówień o wartości powyżej: 15 000 zł

  Wyślij wymiary tarasu, a my wyliczamy ile desek potrzebujesz tel.: +48 517 552 518 e-mail: sklep@julomax.pl 👌
OPCJE WYBORU

Kleje silanowe do podłóg drewnianych

Poszukując doskonałej jakości materiałów wykończeniowych, należ zwrócić uwagę nie tylko na komponenty wierzchnie, ale i rozwiązania odpowiadające za trwałe i solidne mocowanie. Klej silanowy to doskonały przykład produktu, którego konsystencja i finalne właściwości mają znaczący wpływ na sposób użytkowania przestrzeni. Parkiet bez dobrej jakości kleju nie będzie satysfakcjonującą inwestycją. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy kleje silanowe od znanego i cenionego producenta Bona, które dzięki swoim właściwościom zagwarantują długoletni proces eksploatacji parkietu.

Bona Sweden Klej silanowy Bona R 848T 15Kg Klej silanowy Bona R 848T 15Kg
Producent: Bona Sweden
Cena: 845,92 zł
( 1 KG = 56,39 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SZT.
zobacz więcej
Renove Klej Hybrydowy Renove SMP ELASTIC 300 12Kg Klej Hybrydowy Renove SMP ELASTIC 300 12Kg
Producent: Renove
Cena: 349,99 zł
( 1 KG = 29,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SZT.
zobacz więcej
Renove Klej Renove MS ELASTIC 400 12Kg Klej Renove MS ELASTIC 400 12Kg
Producent: Renove
Cena: 399,99 zł
( 1 KG = 33,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SZT.
zobacz więcej
Bona Sweden Klej silanowy Bona R 848T 5400ml 8,48Kg Klej silanowy Bona R 848T 5400ml 8,48Kg
Producent: Bona Sweden
Cena: 400,09 zł
( 1 KG = 47,18 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SZT.
zobacz więcej
Bona Sweden Bona klej silanowy R850 15Kg Bona klej silanowy R850 15Kg
Producent: Bona Sweden
Cena: 1 257,46 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SZT.
zobacz więcej
Bona Sweden Bona klej silanowy R850T 600ml Bona klej silanowy R850T 600ml
Producent: Bona Sweden
Cena: 102,86 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Bona Sweden Bona klej silanowy R850T 5400ml Bona klej silanowy R850T 5400ml
Producent: Bona Sweden
Cena: 685,88 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Bona Sweden Bona klej silanowy R880 330ml Bona klej silanowy R880 330ml
Producent: Bona Sweden
Cena: 114,29 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SZT.
zobacz więcej
Bona Sweden Bona klej silanowy Titan 15Kg Bona klej silanowy Titan 15Kg
Producent: Bona Sweden
Cena: 1 600,40 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SZT.
zobacz więcej
Maximus Maximus Elastic klej silanowy jednoskładnikowy 15Kg Maximus Elastic klej silanowy jednoskładnikowy 15Kg
Producent: Maximus
Cena: 549,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SZT.
zobacz więcej

Klej silanowy – co go wyróżnia?

Prawdopodobnie zastanawiasz się, klej silanowy – co to jest i czym wyróżnia się ten produkt? Klej silanowy należy do grona elastycznych spoiw najnowszej generacji. Produkt świetnie sprawdzi się, gdy powierzchnia do klejenia jest naprawdę spora. Poradzi sobie zarówno z parkietami litymi, jak i drewnianymi. Kleje silanowe do parkietu składają się z polimeru MS, modyfikowanego silanami. Fachowcy pokochali je za to, że nie wymagają obróbki wstępnej. Przed nałożeniem wystarczy oczyścić powierzchnię i szpachelką nałożyć na nią klej silanowy.

Czas wiązania trwa 24h, dzięki temu możesz na bieżąco nanosić poprawki, ponieważ spoiwo nie wysycha natychmiastowo. To bardzo ważne, szczególnie, gdy kleisz drewniane mozaiki lub deski z litego drewna. Minimalizuje bowiem ryzyko popełnienia błędu i uszkodzenia drogocennego, naturalnego surowca.

Właściwości kleju silanowego

W czasie montażu drewnianego parkietu ważne jest dopasowanie materiałów mocujących, które z jednej strony zagwarantują satysfakcjonującą przyczepność mimo upływu czasu i zróżnicowanych warunków użytkowych, a z drugiej zabezpieczą przed uszkodzeniem materiału. Klej silanowy to doskonałe rozwiązanie, które zagwarantuje maksymalną satysfakcję i wymarzony efekt. Dodatkowo zastosowanie odpowiedniego kleju znacznie ułatwi pracę, co bezpośrednio wpłynie na czas montażu parkietu. W naszej ofercie mamy szereg rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji. Zróżnicowane właściwości z pewnością dostosują się nawet do najbardziej wymagających warunków.

Kleje silanowe do parkietu Bona

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór produktów marki Bona, która od ponad stu lat dostarcza wysokiej jakości preparaty do pielęgnacji podłóg. Dostępny w naszej ofercie jednokomponentowy klej do podłóg drewnianych silanowy Bona R 848T możesz kupić w mniejszym lub większym opakowaniu. Jest to elastyczne spoiwo, które spełnia wymagania normy EN 14293. Jeśli natomiast szukasz kleju o znacznej lepkości, sprawdź propozycję od producenta Bona o oznaczeniu R850T. Ten klej silanowy jest też gęstszy niż produkt Bona R850, dzięki czemu możesz nakładać go ząbkowaną szpachlą lub pistoletem. Dla tych, którzy od swojej podłogi wymagają, by była jeszcze silniejsza, bezpieczniejsza i trwalsza, polecamy klej silanowy Bona Titan. Nie wymaga on gruntowania, a ponadto uniemożliwia substancjom z podłoża przenikanie do struktury kleju, dzięki czemu jakość spoiwa jest niezmienna. Należy podkreślić, że kleje te nie zawierają rozpuszczalników, ani żadnych innych substancji, które mogłyby migrować i powodować nieestetyczne przebarwienia na drewnianej podłodze.

Klej silanowy do podłogi drewnianej

Klej silanowy charakteryzuje się wieloma cennymi właściwościami, które są możliwe do osiągnięcia poprzez wykorzystanie odpowiedniego roztworu i składników. Jego głównym zadaniem oprócz trwałego mocowania jest redukcja naprężenia na podkładzie, dzięki czemu efekt jest niezwykle satysfakcjonujący i długotrwały. Klej sukcesywnie utwardza się poprzez kontakt z wilgocią, a jego zastosowanie jest możliwe przy instalacji drewnianych materiałów o różnych parametrach technicznych.

W zależności od wyboru konkretnego rodzaju kleju producent Bona zadbał o różnorodność zarówno pod kątem aplikacji, jak i innych właściwości na przykład gęstości. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również kleje silanowe producentów takich jak Maximus, czy Renove. Po montażu podłogi przyda się również coś do jej pielęgnacji. Zakupisz u nas podkład do drewna, za pomocą którego albo przyciemnisz, albo wybielisz drewnianą podłogę w swoim domu.

Postaw na klej silanowy

Z pewnością cechą wspólną kleju silanowego niezależnie od finalnych właściwości jest brak wody i rozpuszczalników, które mogłyby działać destrukcyjnie na surowiec naturalny. Jego konsystencja pozwala na łatwą i szybką aplikację, a obróbka podłogi zwykle trwa do 24 godzin, gwarantując jakość i solidność wykonanych działań. Dodatkowym atutem jest brak reakcji na zmienność temperatur, a w konsekwencji możliwość zastosowania kleju na ogrzewanie podłogowe. Klej silanowy jest uniwersalnym rozwiązaniem o dobrej przyczepności i satysfakcjonującej elastyczności.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór artykułów, dzięki którym położyć piękną i stylową podłogę. Marzy Ci się parkiet z dębowych klepek, klasyczna jodełka, a może mozaika parkietowa? Bogaty asortyment julomax.pl pozwoli Ci zrealizować wymarzoną aranżację! Oferujemy także deski tarasowe – drewniane oraz z kompozytu – dzięki czemu będziesz mógł stworzyć idealną przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl