do kasy suma: 0,00 zł

DARMOWA DOSTAWA dla zamówień o wartości powyżej: 15 000 zł

  Wyślij wymiary tarasu, a my wyliczamy ile desek potrzebujesz tel.: +48 517 552 518 e-mail: sklep@julomax.pl 👌

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą luksusowych produktów firmy Promis Wood. Proponują oni oryginalne i wyjątkowe rozwiązania do wnętrz. Istnieją na rynku od ponad 10 lat i nieprzerwanie produkują podłogi drewaniane do zindywidualizowanych przestrzeni. Ich deski z pewnością dodają nieco elegancji do pokoju, w którym część z nas spędza ogromną część swojego życia. To firma, która nie zwalnia tempa, ani nie rezygnuje nigdy z wyśmienitej jakości i dbałości o najdrobniejszy szczegół. Klienci o wyrafinowanym guście, nawet z najwyższymi wymaganiami, znajdują zwykle coś dla siebie.

Od początku powstania firmy Promis Wood ich podstawą była innowacyjność i jakość. Doceniają to stale klienci nie tylko z Polski, ale i Europy (Austria, Szwajcaria, Niemcy). Starają się produkować wyłącznie lokalnie w Polsce czy na Ukrainie. Szeroka paleta kolorów desek, oferowanych przez firmę pozwala doskonale dobrać je do pożądanego charakteru wnętrza, które podkreślą jego zindywidualizowany wygląd. Klienci o zmyśle estetycznym, którzy szukają czegoś idealnego, z pewnością będą zainteresowani kupnem takich desek.
Promis Wood to nie tylko biznes, ale także etyczny i ekologiczny rozwój. Wprowadzili najwyższe standardy produkcji, a w tym samym momencie wspierają zminimalizowanie poboru energii oraz produkcji bezodpadowej. Są aktywnie zaangażowani w projekty zagospodarowania odpadów w formie produkcji peletu (biopaliwa o wysokiej wydajności peleryny oraz ogólnie wodze plecaki. Starają się na bieżąco reagować na problem zanieczyszczenia i degradacji środowiska naturalnego, stanowiąc doskonały przykład dla innych firm.

Firma Promis Wood jest laureatem wielu nagród oraz prestiżowych certyfikatów. Stawiają na nowoczesne oraz przyjazne środowisku technologie obróbki drewna. Dzięki temu udaje im się od ponad dekady utrzymywać tak samo wysoki poziom produkcji podłóg z drewna. Dbają o środowisko oraz o swoich pracowników, którym zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Wyróżniają się innowacyjnymi, zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami, które wyznaczają dobry kierunek rozwoju dla całej branży.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą naszych różnorodnych produktów, narzędzi i innych pomocy drewnianych oraz z materiałów pochodnych od drewna klasycznego. Zawsze kierujemy się dobrem i zadowoleniem klienta. Znajdują tu dla siebie odpowiednie, idealne rozwiązania wszyscy ci, którzy doceniają wysoką jakość, funkcjonalność oraz estetyczny wygląd. Dzięki temu zaufały nam już tysiące klientów z całego kraju. Współpracujemy jedynie z renomowanymi i sprawdzonymi markami, co pozwala nam na wybór jedynie wśród najlepszych z najlepszych. Zachęcamy także do kontaktu z nami, jeżeli mają Państwo jakieś pytanie. Mamy szczerą nadzieję, że uda nam się również spełnić Państwa wymagania oraz wyjść naprzeciw innym, nowym oczekiwaniom ze strony klientów. Zapraszamy do oglądania na stronie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl