do kasy suma: 0,00 zł
 
Producenci

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Deski tarasowe Massaranduba, drewno Massaranduba

Właściciele domów ogromną uwagę przywiązują do swoich tarasów, dodając im uroku przy pomocy odpowiednich mebli, dodatków i oczywiście roślin. Tymczasem, aby taras rzeczywiście służył przez długie lata i właściwie spełniał swoją funkcję praktyczną oraz funkcję dekoracyjną, nie tylko dla domu, ale też dla ogrodu, wymaga solidnego i trwałego podłoża. Oferowane przez nas deski podłogowe, stworzone z massaranduba, idealnie nadadzą się do tej roli. W stu procentach wywiążą się ze swojego zadania dekoracyjnego i użytkowego.

Deski tarasowe zostały stworzone z materiału o nazwie massaranduba. To egzotyczne drzewo jest doskonale znane w Ameryce Południowej. Można spotkać je w Kolumbii, Wenezueli, Brazylii czy Panamie. Niekiedy drzewo to występuje pod nazwą Macaranduba, Beefwood, Bullet Wood. Co ciekawe, po ścięciu jego deski mają kolor różowego beżu, jednak ich utlenianie się sprawia, że pierwotna barwa zmienia się na czerwony brąz. Choć ten ma niejedno oblicze, ponieważ polecany przez nas materiał nie zawsze występuje tylko w takim odcieniu.

Szukasz siłacza wśród desek tarasowych? Zdecyduj się na Massaranduba!

Niemniej, ujmujący pikantny brąz daje gwarancję, że deski tarasowe Massaranduba znakomicie skomponują się z otaczającą przestrzenią. Idealnie dopasują się do ścian domu, mebli wypoczynkowych oraz roślin. A to jednocześnie stwarza ogromne pole do popisu dla wszystkich, którzy uwielbiają zmieniać wygląd tarasu i nadawać mu oryginalny rys. Dzięki naszym materiałom to zewnętrzne miejsce do wypoczynku stanie się wizytówką ogrodu. Wzbudzi zachwyt gości i uznanie domowników, którzy z przyjemnością będą na nim odpoczywać, oddawać się pracy, pasjonującej lekturze czy rozmowom.

Wśród egzotycznych materiałów drewnianych, deski tarasowe Massaranduba zajmują czołowe miejsce pod względem twardości. Dlatego też są bardzo odporne na wszelkie warunki atmosferyczne i na uszkodzenia mechaniczne. To daje pewność, że wykonane z nich podłoże będzie służyło w nienaruszonym stanie przez wiele lat. Ich żywotność, według normy EN 350-2, znalazła się na podium, ponieważ wynosi aż 25 lat. To gwarantuje, że po oferowanym przez nas materiale można bez obaw chodzić, skakać, tańczyć, a dzieci mogą z pasją poświęcać się zabawie czy swojemu hobby.

Stwórz swój wymarzony taras z deskami tarasowymi Massaranduba

Co ciekawe, massaranduba, z której powstały polecane przez nas deski tarasowe, jest jedynym z gatunków, które – położone na wodzie – nie utrzymają się na jej powierzchni, lecz po prostu toną. A to oczywiście ze względu na ich znaczący ciężar, jako że przed wysuszeniem wynosi on 1300 kg/m3.  Jak widać, mamy przed sobą prawdziwego siłacza wśród drewna, siłacza o dużej gęstości, który nie tak łatwo podda się działaniu negatywnych warunków i będzie z powodzeniem służył kolejnym pokoleniom. To materiał, który nie ma tendencji do utraty swoich mechanicznych cech.

Drewno Massaranduba - pozytywne opinie i dobra cena

Ich wysoka odporność sprawia, że deski tarasowe Massaranduba stosuje się nie tylko do tarasów zadaszonych, ale również do niezadaszonych, przy których kontakt z wodą czy z zalegającym śniegiem jest nieunikniony. Ten materiał wykorzystuje się z powodzeniem do budowy pomostów, ponieważ również w takiej roli spełnia się znakomicie. Aby jego piękny bordowy kolor nie stracił na wartości, wystarczy jedynie zaolejowanie podłogi właściwym środkiem, przeznaczonym specjalnie do drewna egzotycznego. W naszej ofercie produkt dostępny jest w długościach (m): 2,45 / 2,755 / 3,06 / 3,36 / 3,675 / 3,98 / 4,28 / 4,59 / 4,895 / 5,2 / 5,495 / 5,8 / 6,1.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl