do kasy suma: 0,00 zł
 
Producenci

Mozaika przemysłowa 16x16x160

Mozaika przemysłowa surowa DĄB 16x16x160 MIX Mozaika przemysłowa surowa DĄB 16x16x160 MIX
Producent: Dąbex
Cena: 89,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
M2
zobacz więcej
Mozaika przemysłowa surowa DĄB Czarny 16x16x160 MIX Mozaika przemysłowa surowa DĄB Czarny 16x16x160 MIX
Producent: Dąbex
Cena: 139,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
M2
zobacz więcej
Mozaika przemysłowa surowa DĄB Czerwony 16x16x160 MIX Mozaika przemysłowa surowa DĄB Czerwony 16x16x160 MIX
Producent: Dąbex
Cena: 89,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
M2
zobacz więcej
Mozaika przemysłowa surowa JESION 16x16x160 MIX Mozaika przemysłowa surowa JESION 16x16x160 MIX
Producent: Dąbex
Cena: 89,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
M2
zobacz więcej

Mozaiki przemysłowe są produktem, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród odbiorców. Przemawia za tym niepowtarzalne wzornictwo oraz ciekawa paleta barw. Naturalne materiały służące do wykańczania wnętrz, takie jak na przykład drewno, są obecnie bardzo cenione. W ofercie Julomax można znaleźć mozaikę przemysłową w rozmiarze 16 x 16 x 160, wykonaną z dębu czarnego, dębu czerwonego i jesionu. Tego typu produkt znajdzie szczególne uznanie w miejscach, gdzie występuje wyjątkowo duże natężenie ruchu. Świetnie więc sprawdzi się w biurach, na korytarzach oraz we wszelkich obiektach użyteczności publicznej. Do produkcji mozaiki wykorzystane zostało drewno krajowe, czyli dąb i jesion, co zapewnia bardzo dobre właściwości.

Najlepsze podłogi w ofercie Julomax

Mozaiki przemysłowe wykonane z drewna zapewniają niezwykłą ponadczasowość oraz trwałość podłogi. W przypadku podłóg drobne detale potrafią odgrywać znaczącą rolę. Niewielkie elementy pozwalają na podkreślenie piękna drewna i wyjątkowości samych pomieszczeń. Różnorodne sposoby ułożenia mozaiki pozwalają na możliwość osiągania odmiennych efektów. Za każdym razem będą one niepowtarzalne.

Zastosowanie drewna dębowego, które jest bardzo twarde i wytrzymałe, sprawia, że produkt oferowany przez Julomax cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony klientów. W przeszłości mozaiki przemysłowe układane były głównie w różnego rodzaju halach przemysłowych i warsztatach. W dzisiejszych czasach nikogo już nie dziwi widok mozaiki we wnętrzach domów i mieszkań ani w hotelach, restauracjach i wielu innych miejscach. Atutem przemawiającym za tak szerokim wykorzystaniem tego produktu jest przede wszystkim jego wytrzymałość i trwałość. Dokonując zakupu mozaiki przemysłowej 16 x 16 x 160, zyskują Państwo pewność, iż będzie ona służyła przez długie lata.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl