do kasy suma: 0,00 zł
 
Producenci
Parkiet lity lakierowany
Parkiet lity lakierowany DĄB 20x70x350 SELEKT Parkiet lity lakierowany DĄB 20x70x350 SELEKT
Producent: Dąbex
Cena: 239,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
M2
zobacz więcej
Parkiet lity lakierowany DĄB 20x70x350 UNIVERSAL Parkiet lity lakierowany DĄB 20x70x350 UNIVERSAL
Producent: Dąbex
Cena: 189,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
M2
zobacz więcej
Parkiet lity lakierowany DĄB 20x70x490 SELEKT Parkiet lity lakierowany DĄB 20x70x490 SELEKT
Producent: Dąbex
Cena: 269,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
M2
zobacz więcej
Parkiet lity lakierowany DĄB 20x70x490 UNIVERSAL Parkiet lity lakierowany DĄB 20x70x490 UNIVERSAL
Producent: Dąbex
Cena: 239,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
M2
zobacz więcej

Parkiet lity lakierowany, parkiet drewniany

Odpowiednio dobrany parkiet do pomieszczenia to pewność, że podłoga przez długi czas będzie doskonale się prezentować oraz że wytrzyma intensywne tempo życia domowników. Jej wygląd często decyduje o prezencji całego pomieszczenia – w aranżacji każdy szczegół ma znaczenie, a podłoga jest fundamentem, na którym buduje się efekt końcowy. Parkiety to kategoria, która zapewnia szeroki wachlarz opcji do zrealizowania nawet bardzo wymyślnych wizji wykończeniowych. Dobrze dopasowane rozwiązanie pomoże uwydatnić walory pomieszczenia oraz sprawi, że wszystkie znajdujące się w nim sprzęty i meble będą ze sobą wizualnie współgrać. Dzięki położeniu parkietu łatwiej można osiągnąć wykończeniową spójność, a ryzyko wytworzenia negatywnych kontrastów aranżacyjnych jest zminimalizowane.

Stylowy parkiet lakierowany z drewna

Parkiet lity jest rodzajem panelu, który można z łatwością zamontować. Na każdym egzemplarzu znajdują się odpowiednie wcięcia, dzięki czemu łączenie przebiega niezwykle sprawnie, a między samymi panelami nie ma przerw. Parkiet lity lakierowany jest opcją, z którą osoby poszukujące połączenia jakości, stylu oraz wytrzymałości na lata powinny się bliżej zaznajomić. Lakierowane panele pozwalają na odpuszczenie sobie konieczności lakierowania oraz powierzchniowej impregnacji. Drewno jest już przygotowane, całość trzeba jedynie ułożyć. Parkiet lity lakierowany składa się bardzo szybko i nie trzeba w ten proces angażować specjalistów. W efekcie część spraw remontowych można szybko wykonać samemu i zaoszczędzić przy tym konkretną sumę. Parkiet lity to przede wszystkim wytrzymałość, która pozwoli całości zachować swój stylowy oraz estetyczny wygląd. W miarę upływu czasu meble w pomieszczeniach będą się zmieniały, by lepiej realizować potrzeby domowników, jednak parkiet będzie trwać. Samo przesuwanie mebli po parkiecie może sprawić, że na powierzchni pojawią się widoczne długie rysy lub obtłuczenia. Parkiet lity lakierowany skutecznie opiera się tego rodzaju uszkodzeniom. Nie jest on niezniszczalnym, jednak ryzyko szybkiej eksploatacji jest tutaj minimalne.

Parkiet podłogowy lakierowany - dobra jakość i cena

Parkiet to podstawa, a dobrze dopasowane panele z prawdziwego drewna są w stanie lepiej wyrazić styl całego pomieszczenia. Naturalne drewno ma klasyczną prezencję i doskonale integruje się z każdą aranżacją. Parkiet lity lakierowany to kategoria, która pozwoli nadać wnętrzom wyjątkowego uroku, który z biegiem lat nie straci na intensywności. Jego odnawianie nie należy do działań, które często trzeba wykonywać. Jeśli jest dobrej jakości, podczas kolejnego generalnego remontu nie będzie musiał być zmieniany, co pozwoli zaoszczędzone środki przeznaczyć na realizację innych palących priorytetów. Zainwestowanie na początku w jakość i wytrzymałość zapobiegnie dodatkowym kosztom w przyszłości oraz pozwoli stworzyć solidną i estetyczną podstawę naszej przestrzeni mieszkalnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl