do kasy suma: 0,00 zł
 
Producenci
Parkiet lity olejowany
Parkiet lity olejowany DĄB 20x70x350 SELEKT Parkiet lity olejowany DĄB 20x70x350 SELEKT
Producent: Dąbex
Cena: 239,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
M2
zobacz więcej
Parkiet lity olejowany DĄB 20x70x350 UNIVERSAL Parkiet lity olejowany DĄB 20x70x350 UNIVERSAL
Producent: Dąbex
Cena: 189,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
M2
zobacz więcej
Parkiet lity olejowany DĄB 20x70x490 SELEKT Parkiet lity olejowany DĄB 20x70x490 SELEKT
Producent: Dąbex
Cena: 269,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
M2
zobacz więcej
Parkiet lity olejowany DĄB 20x70x490 UNIVERSAL Parkiet lity olejowany DĄB 20x70x490 UNIVERSAL
Producent: Dąbex
Cena: 239,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
M2
zobacz więcej

Parkiet, który błyszczy

Podczas prac remontowych często zapomina się o przemyślanym wykończeniu podłogi, która przecież jest fundamentem każdego wnętrza oraz służy mieszkańcom przez lata. Przykrycie słabo wykończonej powierzchni dywanem lub wykładziną nie jest rozwiązaniem. Podłoga decyduje o ostatecznym efekcie, jaki będzie dawać odnowiona przestrzeń w domu lub mieszkaniu. Parkietów nie zmienia się często, dlatego powinny znajdować się na liście priorytetów podczas kompleksowych prac remontowych. Pytania dotyczące wykończenia tej części pomieszczenia zazwyczaj są te same – co wybrać, jak najlepiej dopełnić i jak uzyskać pewność, że efekt będzie trwał? Parkiet to standardowy dodatek, jednak nie oznacza to, że powinien być standardowy i bez wyrazu. Dobrze dopasowany parkiet, np. lity olejowany, pozwoli na uzyskanie konkretnego efektu oraz lepsze wpasowanie się w odnowioną przestrzeń.

Połysk na lata

Parkiet lity olejowany jest kategorią, z którą powinna zapoznać się każdy osoba przeprowadzająca remont lub wykańczająca wnętrza. Jest to połączenie jakości, stylu oraz wytrzymałości. Parkiety to szeroka kategoria produktów, pośród której znajdzie się różnorodne elementy wykończeniowe, które pozwolą uzyskać konkretny efekt.  Olejowane parkiety dają połysk, który przykuwa uwagę i który chce się prezentować. Są łatwe w montażu – każdy panel posiada specjalne wypustki, w efekcie całość składa się niczym puzzle, a między elementami nie ma żadnych przerw. Parkiet w domu lub mieszkaniu jest inwestycją na lata, stanowiąc fundament do różnorodnych aranżacyjnych modyfikacji. W miarę upływu czasu gusta oraz potrzeby się zmieniają. Główne meble, jak i pomniejsze elementy w danych pomieszczeniach będą w przyszłości z pewnością wymieniane. Jednak podłoga to realizacja, która powinna trwać jak najdłużej i odpowiednio się prezentować bez względu na to, co się na niej postawi. Parkiet lity olejowany zapewnia szereg zróżnicowanych opcji, które są w stanie wpasować się praktycznie do każdego stylu wykończeniowego. Jego uniwersalizm nie oznacza jednak banalności. Parkiet to ponadczasowy element wykończeniowy, którego popularność nigdy nie zmaleje. Odpowiednie dopasowanie rodzaju paneli do potrzeb, wymagań oraz posiadanego budżetu jest inwestycją, której rezultat jest widoczny każdego dnia.

Zrobić odpowiednie wrażenie

Remontując przestrzeń domu lub mieszkania, motywowani jesteśmy nie tylko własnym poczuciem komfortu, ale również okazją do zrobienia wrażenia na znajomych, rodzinie oraz przyjaciołach. Wygląd przestrzeni, w której się żyje, jest osobistą wizytówką, która pozwala uwidocznić gusta i osobowość właściciela. Gdy jeden element w pomieszczeniu stwarza negatywny kontrast, to całościowy efekt szybko traci na swojej prezencji, a trud włożony w pracę zaczyna iść na marne. Dlatego nie należy spychać na margines kwestii wyglądu podłogi, gdyż to właśnie ona efektownie dopełni nasze wnętrze. Parkiet lity olejowany jest jedną z opcji, która pozwoli skreślić z listy prac remontowych jeden zadanie i z czystym sumieniem skupić się na reszcie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl