do kasy suma: 0,00 zł

DARMOWA DOSTAWA dla zamówień o wartości powyżej: 15 000 zł

  Wyślij wymiary tarasu, a my wyliczamy ile desek potrzebujesz tel.: +48 517 552 518 e-mail: sklep@julomax.pl 👌
Fortelock INVISIBLE ECO

W naszym asortymencie znajdują się m.in. nowe płytki podłogowe PCV Fortelock Invisible Eco, które zostały zaprojektowane z myślą o wymaganiach wszystkich potencjalnych użytkowników. Płytki homogeniczne tego typu wyróżniają się ukrytym zamkiem i jako takie nadają się do zastosowania we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych, a także w budynkach użyteczności publicznej oraz magazynach.

Fortelock Invisible Eco

Fortelock to marka płytek PCV przeznaczonych do układania na nowe, jak również stare podłoże niezależnie od jego jakości i stopnia uszkodzeń. To uniwersalne rozwiązanie, które znajdą Państwo w ofercie sklepu internetowego JULOMAX. Od kilku lat dostarczamy klientom wysokiej jakości wyroby służące wykańczaniu wnętrz i elewacji. Posiadamy w asortymencie również środki ochrony, kleje do montażu i lakiery. Wyróżniają nas bardzo atrakcyjne ceny, które z pewnością pozytywnie Państwa zaskoczą.

Fortelock Płytka modułowa Fortelock INVISIBLE ECO - Czarny Płytka modułowa Fortelock INVISIBLE ECO - Czarny
Producent: Fortelock
Cena: 26,00 zł
( 1 M2 = 130,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SZT.
zobacz więcej
Fortelock Płytka modułowa Fortelock INVISIBLE ECO -  Grafitowy Płytka modułowa Fortelock INVISIBLE ECO - Grafitowy
Producent: Fortelock
Cena: 28,00 zł
( 1 M2 = 140,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SZT.
zobacz więcej
Fortelock Płytka najazdowa Fortelock INVISIBLE ECO - Czarny Płytka najazdowa Fortelock INVISIBLE ECO - Czarny
Producent: Fortelock
Cena: 30,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SZT.
zobacz więcej
Fortelock Płytka najazdowa Fortelock INVISIBLE ECO -  Grafitowy Płytka najazdowa Fortelock INVISIBLE ECO - Grafitowy
Producent: Fortelock
Cena: 30,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SZT.
zobacz więcej
Fortelock Płytka narożna Fortelock INVISIBLE ECO - Czarny Płytka narożna Fortelock INVISIBLE ECO - Czarny
Producent: Fortelock
Cena: 30,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SZT.
zobacz więcej
Fortelock Płytka narożna Fortelock INVISIBLE ECO -  Grafitowy Płytka narożna Fortelock INVISIBLE ECO - Grafitowy
Producent: Fortelock
Cena: 30,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SZT.
zobacz więcej

Niezawodne płytki Fortelock

Fortelock to płytki PCV, które wykonuje się metodą wtryskową dzięki wykorzystaniu nowoczesnych pras wtryskowych. Charakteryzują się one bardzo wysoką energooszczędnością, a przede wszystkim zapewniają, że podłodze będzie niezwykle odporne na uszkodzenia. Ta niezawodność i stabilność są gwarancją wydajności rozwiązania – podłoga PVC ułożona z tych płytek posłuży Państwu przez wiele lat. Wyróżnia się precyzyjnym, starannym wykonaniem, szerokim zastosowaniem, łatwym i szybkim montażem oraz efektownym wyglądem.

Fortelock Invisible Eco to produkt dla szczególnie wymagających klientów. Te płytki wyróżnia wysoka wytrzymałość materiału na obciążenie, dzięki czemu idealnie nadają się do magazynów i budynków użyteczności publicznej, z których codziennie korzysta mnóstwo ludzi. Plusem jest ich przeciwpoślizgowa powierzchnia i wspomniany już wyjątkowy system zamków, który ściśle łączy płytki ze sobą. Charakteryzuje je wysoka odporność chemiczna, warto też zwrócić uwagę na specjalny wzór ułatwiający czyszczenie i system kanałów odprowadzających. Zapobiegają one gromadzeniu się wody pod posadzką i dodatkowo zapewnia jej wentylację.

Mobilna podłoga dzięki płytkom Fortelock Invisible Eco

Płytki Fortelock Invisible Eco nie wymagają klejenia, a poszczególne elementy można szybko wymienić. Wybierając ten produkt, uzyskacie Państwo mobilną podłogę – posadzkę można przenieść do innego miejsca, ponieważ dzięki systemowi zamków płytki są łatwe w montażu, a także w demontażu. Każdą z poszczególnych płytek można po kolei zdemontować i umieścić w innym miejscu. Reasumując, te płytki PCV nadają się do wielokrotnego użytku. Można je intensywnie eksploatować bez ryzyka odkształcenia czy zniszczenia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji – pod numerem telefonu albo adresem e-mail.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl