do kasy suma: 0,00 zł
 
Producenci
Deski tarasowe Modrzew Syberyjski
Deska tarasowa Modrzew Syberyjski 24x140 drobny/drobny AB Deska tarasowa Modrzew Syberyjski 24x140 drobny/drobny AB
Producent: Julomax
Cena: 23,50 zł
( 1 M2 = 167,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SZT.
zobacz więcej
Deska tarasowa Modrzew Syberyjski 24x140 drobny/drobny PREMIUM Deska tarasowa Modrzew Syberyjski 24x140 drobny/drobny PREMIUM
Producent: Julomax
Cena: 35,00 zł
( 1 M2 = 250,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SZT.
zobacz więcej
Deska tarasowa Modrzew Syberyjski 27x140 drobny/drobny AB Deska tarasowa Modrzew Syberyjski 27x140 drobny/drobny AB
Producent: Julomax
Cena: 26,00 zł
( 1 M2 = 185,71 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SZT.
zobacz więcej
Deska tarasowa Modrzew Syberyjski 27x140 drobny/drobny PREMIUM Deska tarasowa Modrzew Syberyjski 27x140 drobny/drobny PREMIUM
Producent: Julomax
Cena: 42,50 zł
( 1 M2 = 303,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SZT.
zobacz więcej

Deski tarasowe Modrzew Syberyjski

Spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu, a najlepiej na własnym tarasie, to czysta przyjemność, zwłaszcza jeśli ów taras swoim wyglądem tylko zaprasza do tego, by nieco odetchnąć od codziennych zajęć. Aby jednak działał na swoich właścicieli w taki właśnie sposób, należy zadbać nie tylko o odpowiednie meble czy dodatki, ale przede wszystkim o właściwe podłoże. To istotny czynnik, dlatego nie warto podejmować pochopnych decyzji. Lepiej postawić na najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązanie. A za takie jak najbardziej można uznać deski tarasowe Modrzew Syberyjski

To piękne drzewo, należące do gatunku sosnowatych, uwielbia zimne, górzyste tereny, z tego też względu najdogodniejsze warunki do wzrostu ma na Syberii – miejscu o niezwykle surowym klimacie. Mogłoby się wydawać, że życie na tak nieprzyjaznym dla większości roślin terenie nie wróży niczego dobrego. Ale nie w przypadku tego drzewa, ponieważ pozyskane z niego drewno doskonale sprawdza do produkcji mebli, elewacji, a nawet do produkcji kolejowych podkładów. Już to daje podstawy, by uznać, że deski tarasowe Modrzew Syberyjski są bardzo wytrzymałe. Nie musimy obawiać się, że po roku czy dwóch powstaną w nich nierówności.

Deski tarasowe z Modrzewia syberyjskiego – mocne i trwałe

Ponieważ deski tarasowe (Modrzew syberyjski) wykonano z drzewa zbitego i mocnego, nie grozi im też gnicie ani zagrzybienie. Są odporne na ścieranie i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a nawet na działanie owadów. Doskonale znamy przypadki, gdy założone podłoże po kilku latach uległo niekorzystnym warunkom atmosferycznym, a tym samym również wizualnie straciło na wartości. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ taras znajduje się na zewnątrz, więc trudno uchronić go przed wpływem deszczu, śniegu, słońca czy innych czynników.

Deski tarasowe znakomicie znoszą wszelkie warunki atmosferyczne, tak więc nie ma obawy, że ich wygląd pogorszy się w miarę upływu lat. Możemy zapewnić, że mamy do czynienia z drewnem, które posłuży przez długi czas w nienaruszonym stanie.  To właśnie z uwagi na wysoką trwałość chętnie wykorzystuje się je nie tylko do produkcji mebli, ale też znakomicie sprawdzają się w górnictwie, budownictwie czy ogrodnictwie.

Deski tarasowe Modrzew Syberyjski są bardzo przyjemne w dotyku

Klienci nie bez powodu wybierają egzotyczne deski tarasowe Modrzew Syberyjski. Doskonale zdają sobie sprawę, że trudno o trwalszy, a jednocześnie doskonały stylistycznie materiał. Można wręcz uznać, że ze względu na interesujący jasnobrązowy kolor przetykany jaśniejszymi pasmami, a także z uwagi na wąskie i wyraźnie zarysowane słoje stanie się elementem dekoracyjnym tarasu, a jednocześnie doda całości właściwego charakteru. Dla zachowania naturalnej barwy wystarczy tylko olejowanie.

Jeśli montaż przebiegnie prawidłowo i deski tarasowe Modrzew Syberyjski nie będą stykać się z glebą – co jest bardzo istotne dla zachowania ich w nienaruszonej formie – zbędna stanie się ich ochrona przy pomocy właściwych środków chemicznych. Polecany przez nas produkt sprawi, że taras zyska nowe image, a jednocześnie przyjemnie będzie na nim odpoczywać i przede wszystkim chodzić po nim – nawet na boso. To materiał stworzony, by zachwycać swoim niebanalnym wzorem, dużą trwałością i odpornością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl