do kasy suma: 0,00 zł

DARMOWA DOSTAWA dla zamówień o wartości powyżej: 15 000 zł

  Wyślij wymiary tarasu, a my wyliczamy ile desek potrzebujesz tel.: +48 517 552 518 e-mail: sklep@julomax.pl 👌
OPCJE WYBORU
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Wsporniki regulowane Spiral pod legary

Wsporniki pod legary

Wsporniki tarasowe Spiral to także mocne, trwałe wsporniki pod legary. Dzięki warstwowej budowie, gumowej podkładce i możliwości regulacji wysokości samoczynnie korygują nachylenie podłoża nawet o 6%. Ponadto sposób regulacji opiera się na formule schodkowej, w której zmiana wysokości jest możliwa co 1 mm. To sprawia, że dopasujesz wsporniki pod legary nawet do podłoża, które z jednej strony wyszło trochę wyższe niż z drugiej, chociażby w przypadku naturalnie niejednorodnego ukształtowania terenu.

DD Pedestals Wspornik regulowany tarasowy 17-30 mm Wspornik regulowany tarasowy 17-30 mm
Producent: DD Pedestals
Cena: 7,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SZT.
zobacz więcej
DD Pedestals Wspornik regulowany tarasowy 10-17 mm Wspornik regulowany tarasowy 10-17 mm
Producent: DD Pedestals
Cena: 7,29 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SZT.
zobacz więcej

 

Podstawki pod płyty betonowe

 

Podstawki dla tarasów kompozytowych

 

Podstawki pod legary drewniane

Wsporniki tarasowe regulowane Spiral

Mocne i trwałe wsporniki na taras to nieoceniona pomoc, zwłaszcza gdy zamierza się stworzyć taras czy inną konstrukcję budowlaną na trudnym, niejednolitym lub stromym podłożu. Wsporniki tarasowe pomagają ustabilizować konstrukcję i eliminują ryzyko klawiszowania się płyt na tarasie. Dzięki wykorzystaniu ich nie trzeba stosować wylewki - budowa przebiega szybciej, a przy okazji jest wygodniejsza i tańsza. Jeżeli chcesz stworzyć altanę, domek, scenę czy inną trwałą konstrukcję na stromym zboczu, ziemi pełnej dołków i górek, a także na powierzchni z bujną roślinnością, wsporniki na taras znacznie ułatwią Ci pracę.

Zobacz też inne modele wsporników na taras: Standard, Max, Raptor.

Wsporniki na taras - cechy

Warto wybrać wsporniki na taras regulowane, dzięki którym można zarządzać wysokością w trakcie tworzenia tarasu czy innej konstrukcji i dostosowywać do bieżącej sytuacji. W sklepie Julomax znajdziesz wsporniki tarasowe regulowane: 10-17 mm, 17-30 mm, 30-50 mm. Składają się z trwałej, unoszącej duże ciężary podkładki gumowej, głowicy samopoziomującej, dysku fugowego i części dolnej oraz górnej. Zakres regulacji wsporników na taras zaczyna się już od 10 mm. Wytrzymałość z kolei to aż 1900 kg (obciążenie projektowe: 800 kg). Dodatkowo wsporniki tarasowe są bardzo łatwe i szybkie w użyciu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl