do kasy suma: 0,00 zł
 
Producenci

Klej dyspersyjny

Bona klej dyspersyjny D750 14Kg Bona klej dyspersyjny D750 14Kg
Producent: Bona Sweden
Cena: 593,66 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
SZT.
zobacz więcej

Klej dyspersyjny to chętnie wybierany przez specjalistów materiał wykończeniowy, dzięki któremu wykonane prace zyskują jeszcze większą odporność na czynniki zewnętrzne i szereg innych niepożądanych trudności. Satysfakcjonujące właściwości są wynikiem specjalnie wyselekcjonowanego składu, na który składa się zawiesina w formie drobnych cząsteczek z wodą i innymi katalizatorami, co gwarantuje wysoki potencjał w kontakcie z powierzchnią. Atutem jest także brak rozpuszczalników i innych substancji chemicznych, które mogłyby wpłynąć na jakość użytkowanej przestrzeni w szczególności przez osoby wyjątkowo wrażliwe.

Właściwości kleju dyspersyjnego

Zastosowanie kleju dyspersyjnego jest zróżnicowane. Powłoka doskonale radzi sobie w produkcji wielowarstwowych płyt i innych materiałów niezwiązanych z produktami wykończeniowymi wykorzystywanymi w pomieszczeniach różnego typu. Klej o takim składzie jest uniwersalnym środkiem przeznaczonym do łączenia płytek. Swoją popularność zawdzięcza właściwościom wiążącym oraz trwałości, co gwarantuje satysfakcjonującą eksploatację zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Trwały i solidny klej dyspersyjny sprawdzi się podczas wykończenia wymagających powierzchni. Kleje dostępne w ofercie naszego sklepu dedykowane są do podłóg drewnianych. Jednym z nich jest klej Bona D705, który cechuje silne wiązanie oraz długi czas otwarcia. Co ważne, jest odpowiedni dla wielu rodzajów parkietów. Jego wydajność szacowana jest na poziomie: 850-1250 g/m2. Klienci mogą zakupić również model Bona D750, który jest bezrozpuszczalnikowym, jednokomponentowym klejem dyspersyjnym, doskonałym do zastosowania wewnątrz pomieszczeń.

Skład kleju dyspersyjnego ma wygodną w aplikacji konsystencję, którą można nakładać pędzlem, wałkiem, a nawet pistoletem na sprężone powietrze. Dostępne w naszej ofercie rozwiązania są samoutwardzające lub w formie „wiecznie żywych”, gdzie powierzchnia kleju pozostaje lepka z właściwościami samoprzylepnymi. Ich dobór powinien być dopasowany do materiału. Przykładowo kleje samoutwardzające świetnie nadają się do drewna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl