do kasy suma: 0,00 zł

DARMOWA DOSTAWA dla zamówień o wartości powyżej: 15 000 zł

  Wyślij wymiary tarasu, a my wyliczamy ile desek potrzebujesz tel.: +48 517 552 518 e-mail: sklep@julomax.pl 👌

Płytki podłogowe PCV Fortelock - podłogi do zadań specjalnych!

Płytki podłogowe PCV Fortelock - podłogi do zadań specjalnych!

Płytki Fortelock to płytki PCV do zadań specjalnych. Nic dziwnego, że podłoga Fortelock stanowi wybór właścicieli garaży, warsztatów samochodowych i innych, hal sportowych, a nawet zakładów narażonych elektrostatycznie (ESD). Dlaczego jednak warto stosować właśnie te płytki PCV? Podłoga Fortelock wyróżnia się zaletami, które powinien poznać każdy przedsiębiorca ceniący rozwiązania solidne i długowieczne. Poznaj je również Ty, czytając niniejszy artykuł!

Płytki podłogowe PCV Fortelock - dla magazynów, hal produkcyjnych, handlowych, autoserwisów i serwisów ogumienia

Oferowane przez markę Fortelock płytki podłogowe PCV stanowią doskonały wybór do zakładów pracy: magazynów, hal produkcyjnych, pomieszczeń handlowych, autoserwisów i serwisów ogumienia. Ze względu na właściwości płytki Fortelock są korzystnym, bezpiecznym rozwiązaniem do zakładów narażonych elektrostatycznie (ESD). Mogą znaleźć zastosowanie zarówno w prywatnych, jak i biznesowych garażach i warsztatach. Poza tym sprawdzają się w przestrzeniach sportowych, na targach i wystawach, w biurach i na korytarzach.

 

Warto podkreślić, że choć płytki PCV Fortelock można zastosować na terenie odkrytym, a więc na zewnątrz budynku, producent tego nie zaleca. Płytki PCV na zewnątrz mogą się odbarwić lub odkształcić.

Płytki Fortelock - płytki PCV do garażu i nie tylko

Przeprowadzone przez producenta testy wykazały, że płytki PCV Fortelock są trudnopalne. Występujące w ich strukturze elementy samoczynnie tłumią ogień. To czyni z nich doskonałe płytki PCV do garażu, warsztatu samochodowego, serwerowni komputerowej, pomieszczeń stacji benzynowej i innych miejsc, w których występuje zwiększone ryzyko pożaru. Są bardzo łatwe do utrzymania w czystości, dzięki czemu pod koniec dnia pracy zatrudnione w zakładzie osoby muszą tylko przemyć płytki PCV wodą ze środkiem czyszczącym, np. przy użyciu mopa.

W zakładzie opartym na intensywnej pracy może się zdarzyć, że podłoga Fortelock zostanie częściowo uszkodzona. Nawet to jednak nie stanowi problemu, jako że pojedyncze płytki Fortelock mogą zostać wymienione bez usuwania pozostałej części podłogi. Na dodatek kładzenie płytek PCV w garażu czy pomieszczeniu o nietypowym rozkładzie nie stanowi problemu - skrajne płytki przycina się nożem (powinna zostać szczelina dylatacyjna 5 mm od ściany), a bezpośrednio przy wjeździe podłogę Fortelock uzupełnia się gotowym najazdem tej samej marki.

Płytki PCV - podłoga Fortelock - zalety

Część zalet, którymi odznaczają się płytki Fortelock, wymieniliśmy wyżej. To jednak nie wszystko! Warto wiedzieć, że podłoga PCV Fortelock:

  • ma kanały zapewniające doskonałą wentylację podłoża, co niweluje ryzyko powstania pleśni, a także zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi,
  • jest superszczelna, zatem rozlana na podłogę Fortelock woda nie zaszkodzi konstrukcji,
  • stanowią izolację cieplną,
  • doskonale izoluje dźwięki, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniu pracowniczym znajdującym się nieopodal innych pomieszczeń i budynków,
  • wykazuje odporność na większość kwasów i olejów, natomiast warto przetrzeć płytki Fortelock po rozlaniu danej substancji, zwłaszcza chemikaliów,
  • jest antypoślizgowa, toteż idealna do zastosowań w halach sportowych, ale oczywiście nie tylko.

Montaż płytek PCV do garażu i innych przestrzeni z kolekcji Fortelock również stanowi ogromną zaletę. Aby stworzyć solidną podłogę na wiele lat, wystarczy zamieść płaszczyznę. Dodatkowo, o ile podłoże nie jest równomierne, dziury warto zalać betonem bądź innym wypełniaczem. Narzędzia potrzebne do zamontowania płytek PCV Fortelock to gumowy młotek (do łączenia zamków) i opcjonalnie nóż (do docinania skrajnych płytek podłogowych).

Płytki PCV Fortelock - kolekcje

[product category_id="463" limit="5" onlyAvailable="true"]

W sklepie internetowym Julomax znajdziesz kilka kolekcji płytek PCV Fortelock. Poniżej zaprezentowaliśmy krótkie charakterystyki każdej z nich, abyś mógł zdecydować, która podłoga Fortelock jest tą właściwą do Twojego zakładu pracy.

Płytki podłogowe PCV Fortelock Industry

Seria Industry obejmuje płytki podłogowe PCV do zastosowań przy największych obciążeniach przemysłowych - zarówno punktowych, jak i dynamicznych. Jeżeli przewozisz ciężkie przedmioty wózkami widłowymi i paletowymi, sprawdzi się doskonale. Stosuje się ją w garażach i magazynach, a także centrach fitness. Tego typu podłoga Fortelock składa się w 100% z PCV i jest w pełni recyklingowalna. Producent gwarantuje do 12 lat żywotności, choć sama żywotność sięga nawet 25 lat. Płytki PCV są odporne na ścieranie i chemikalia. Zapewniają izolację akustyczną i cieplną.

Warto wiedzieć, że płytki podłogowe PCV Industry są dostępne także w wariancie ekologicznym - Industry ECO. W tym wypadku płytki Fortelock wykonywane są z recyklatu.

Płytki podłogowe PCV Fortelock Invisible

Dostępne w kolekcji Fortelock płytki podłogowe mogą być idealnym wyborem do przestrzeni, w których liczy się estetyka - chociażby galerii handlowych, pomieszczeń gastronomicznych czy biur, w których przyjmuje się klientów. Właśnie do takiego zastosowania powstały płytki Fortelock Invisible o schludnej, estetycznej powierzchni - z deseniem "skóry węża" - i z ukrytymi zamkami. Po ułożeniu podłoga Fortelock wydaje się jednolita. Ponieważ w kolekcji płytek PCV Fortelock Invisible występują różne warianty kolorystyczne, bez problemu dopasujesz je do charakteru zakładu pracy, a nawet wiodącego koloru marki.

Podobnie jak wariant Industry, płytki PCV Fortelock Invisible możesz zamówić w wersji ekologicznej - Fortelock Invisible ECO. Odznaczają się tymi samymi zaletami, które mają płytki PCV w wersji podstawowej.

Płytki podłogowe PCV Fortelock Decor

Właściciele powierzchni biznesowych, którym zależy nie tylko na schludnym wyglądzie miejsca pracy, ale także na charakterze eleganckim, dekoracyjnym, mogą wybrać nowość z kolekcji płytek Fortelock - ozdobne płytki Fortelock Decor. Są to wyjątkowe płytki podłogowe winylowe o wysokiej wytrzymałości, antypoślizgowe, odporne na chemikalia, izolujące akustycznie, termicznie i drganiowo. Znajdują zastosowanie w hotelach, restauracjach, biurach.

Zarówno te, jak i inne płytki Fortelock najtaniej i najwygodniej zamówisz w sklepie Julomax. Zapraszamy do składania zamówień!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl