do kasy suma: 0,00 zł

Zastosowanie płytek modułowych Fortelock Invisible Eco

Zastosowanie płytek modułowych Fortelock Invisible Eco

Niezwykle ważne przy aranżacji dużej przestrzeni użytkowej jest odpowiednia nawierzchnia. Musi być wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, dlatego też duże znaczenie ma wybór właściwego materiału wysokiej jakości. Inwestycja w sprawdzony i trwały produkt znacznie wydłuży żywotność posadzki i zapewni komfort użytkowania przez wiele lat. Świetnie sprawdzą się w tej roli płytki modułowe Fortelock Invisible Eco, które łączą użyteczność i praktycyzm z nowoczesnym designem. Mają one szerokie zastosowanie i cieszą się obecnie dużą popularnością, zresztą nie bez powodu. Do jakich przestrzeni nadadzą się najlepiej?

Fortelock Invisible Eco do garażu

Płytki garażowe, ze względu na duże obciążenie powinny cechować się wysokim poziomem wytrzymałości mechanicznej i odpornością na chemiczne uszkodzenia. Wymagania spełniają produkty marki Fortelock Invisible Eco, które posiadamy w swojej ofercie. Firma ta zajmuje się produkcją płytek PCV, które przeznaczone są do układania na nowe i stare podłoże, niezależnie od stopnia uszkodzeń. Jej produkty charakteryzują się wysoką energooszczędnością, precyzyjnym i starannym wykonaniem, co nadaje płytkom estetycznego wyglądu i stanowi swego rodzaju dekorację. Modułowy charakter płytek pozwala na aranżację garażu w sposób odpowiadający indywidualnym wymaganiom, a także na uzupełnienie przestrzeni w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo, daje to możliwość utworzenia podłogi o długości i szerokości dopasowanej do wymiaru garażów i nie tylko. Płytki są proste w czyszczeniu i odporne na zabrudzenia, co umożliwia łatwe i szybkie zmycie śladów opon.

Fortelock Invisible Eco do magazynu

Płytki Fortelock Invisible Eco świetnie sprawdzi się również jako nawierzchnia do hal produkcyjnych. Płytka do warsztatu, magazynu czy innych miejsc, w których powierzchnia użytkowa jest duża, również musi być bardzo wytrzymała, aby ciężkie obiekty nie powodowały uszkodzeń. Produkty Fortelock są niezwykle odporne na uszkodzenia wszelkiego rodzaju, a także na czynniki atmosferyczne, przez co cechują się wysoką wydajnością. Ich dużą zaletą jest antypoślizgowa powierzchnia, co jest istotne w pomieszczeniach o wzmożonym użytkowaniu – zapewnia to bezpieczeństwo i komfort korzystania. Płytki Invisible cechują się wzmocnioną konstrukcją, co umożliwiło zastosowanie specjalnej mieszanki tworzyw sztucznych. Z tego powodu jest to jedno z najlepszych i najbardziej nowoczesnych rozwiązań dostępnych na rynku, w tym na naszej stronie internetowej. Dodatkowy atut stanowi w pełni ekologiczna konstrukcja – płytki są wolne od metali ciężkich i innych substancji negatywnie wpływających na środowisko.

[product category_id="477" limit="5" onlyAvailable="true"]

Fortelock Invisible Eco do biura

Płytki marki Fortelock sprawdzą się jednak nie tylko w magazynach czy garażach. Doskonale nadaje się również do powierzchni biurowych. Producent postanowił zadbać o design i nowoczesne wzornictwo, dzięki czemu płytki mogą stanowić element dekoracyjny, który nada charakter Twojemu biuru i zachwyci klientów. Materiał PCV konserwuje się szybko i łatwo, co będzie stanowiło znaczne ułatwienie podczas prac porządkowych. Jak już wcześniej było wspomniane, produkty charakteryzują się wysoką wytrzymałością i pozwalają na kilkuletnią eksploatację.

Dodatkowym atutem produktów Fortelock Invisible Eco jest prosty i intuicyjny montaż niewymagający specjalistycznych urządzeń, dzięki czemu nie będzie potrzeby przeznaczania znaczącej części budżetu na służące do tego maszyny. Płytki na zamek ściśle łączą się ze sobą, jednocześnie zapobiegając gromadzeniu się wody pod posadzką i zapewniając jej odpowiednią wentylację. Nie wymagają one klejenia, gdyż zastosowany zamek umożliwia szybki i łatwy montaż i demontaż. Jest to niezwykle przydatna funkcja w przypadku m.in. zmiany siedziby firmy.

Płytki Fortelock Invisible Eco to produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki swojej uniwersalności świetnie sprawdzi się jako nawierzchnia każdej powierzchni użytkowej. Z tych powodów warto zainwestować w ów sprawdzony produkt wysokiej jakości. Masz wątpliwości co do wyboru idealnej płytki? Skontaktuj się z nami – doradzimy jaki model najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl